Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Chmura tagów
VEGIDAIR - ziołowy ogród w Twojej kuchennej szafce 0
VEGIDAIR - ziołowy ogród w Twojej kuchennej szafce

Vegidair - ziołowy ogród w Twojej kuchni

Vegidair - to ogród warzywny wbudowany w kuchnię. Został on zaprojektowany tak, aby łatwo było zintegrować go z dowolnym standardowym zestawem mebli kuchennych - o szerokości 60 cm lub więcej. Ten unikatowy sprzęt obudzi w was ogrodnika! Można w nim sadzić do 16 roślin i w ten sposób uzyskać 16 różnych smaków. W kuchni - ogrodzie można teraz zaspokoić potrzeby ziół i nowalijek dla całej rodziny. Można gotować ultra-świeże i smaczne potrawy kulinarne codziennie. Z Vegidair zioła i warzywa są zaledwie kilka metrów od stołu.

zdrowa kanapka

Smaczne i zdrowe posiłki powinny być codziennością.

Idea

Wszystko zaczęło się w kuchni:). Przez lata Yannick założyciel Vegidair był zaangażowany w handel międzynarodowy urządzeniami gospodarstwa domowego, a także w rozwój kompostowania i recyklingu tworzyw sztucznych. W ciągu tych lat, zdał sobie sprawę z nieskuteczności tych działań oraz z ogromnych ilości odpadów pochodzących z systemu produkcji, transportu i ochrony owoców i warzyw. I pewnego dnia zdał sobie sprawę, że mógłby stworzyć urządzenie, które przywróci naturę w kuchni i obudzi w każdym z konsumentów ogrodnika, który mógł jeść to, co produkuje.

Innowacyjność tej mini-szklarni polega na tym, że może być zasilana tylko oświetleniem LED, o którym decydujemy sterując je aplikacją z telefonu. Rośliny nie wymagają dużych przestrzeni podłoża, a specjalna makieta, na jakiej rosną zapewnia im optymalny rozwój, a przez to zdrowie i doskonały smak.

Szklarnia pasuje doskonale do standardowych szafek kuchennych, w których może być zamknięta.

Co można hodować?

W tym ogrodzie ziołowym mogą rosnąć prawie wszystkie warzywa liściaste i zioła, a także niektóre owoce i warzywa - idealne i bezpieczne nawet dla małych dzieci takich jak pomidory cherry.

Ten zestaw składa się z 9 nasion różnych roślin (bazylii, kolendry, szczypiorku, mięty, sałaty, pietruszki, rukoli, bazylii i mini pomidorów. Ale Vegidair może także służyć do uprawy wielu innych roślin, których nasiona znajdziesz w ogrodzie blisko ciebie.

Oczywiste jest, że Vegidair jest systemem otwartym. Dostarczając technologię, projektanci chcieli dać użytkownikom swobodę eksperymentowania.

sałata

Sałata, bazylia, pomidorki i wiele innych warzyw - krok od stołu.

Zalety

Każdy chciałby produkować własne jedzenie w kuchni, wiesz wtedy skąd pochodzi i jak zostało wyprodukowane. Ale jest to również sposób, aby uzyskać jak najlepszy smak i walory odżywcze roślin; wiesz, że zostały one wyprodukowane bez pestycydów i GMO, są bardzo świeże i nie utraciły wartość odżywczą podczas transportu lub przechowywania w lodówce, że dzień po dniu nie wyrzucisz ich do kosza. Z roślin uprawianych w tym kuchennym ogrodzie, masz 100% witamin i minerałów, z naturalnych roślin. Nie będziesz już generować żadnych warzywnych odpadów, ponieważ możesz czerpać tylko to, czego potrzebujesz i kiedy dokładnie potrzebujesz.

Jeść najświeższe warzywa to jedyny sposób, aby jeść zdrowo!

Badania California University wykazały, że rośliny zaczynają tracić swoją zawartość składników odżywczych w ciągu pierwszych 24 godzin po zbiorze. Po 7 dniach, niektóre owoce i warzywa prawie straciły swoją zawartość witaminy C! W przypadku bardzo wysokiej zawartości składników odżywczych nie ma lepszej alternatywy jak zbierane kilka minut przed spożyciem. To jest to, na co pozwala Vegidair.

książka kucharska

Smaczne i przyjemne stanie się gotowanie!

Świeże zioła i zdrowe o każdej porze dnia i przez cały rok

Obecnie rzadko mamy czasu na gotowanie zdrowych i smacznych potraw. Ale z Vegidair, dodać świeże zioła, jest tak proste, że grzech nie spróbować. Twoja kuchnia mini-ogród jest zawsze kilka kroków od Ciebie, warzywa tylko czekają, aby być zebrane i zjedzone. Więcej o ziołach w domu przeczytasz tutaj - Jak sadzić zioła w domu - zioła w donicach, jak uprawiać?

Szczegóły techniczne

Szerokość: 55 cm, głębokość 48 cm / wysokość: 8 cm. Zbiornik wody: 8 litrów

Panel LED: szerokość 30 cm, głębokość 30 cm, wysokość: 3,5 cm / zużycie: 36W / 16 godzin / dzień. Transformator 24V DC.

Podłoże: Mieszanka z torfu, włókna kokosowego i nano-biopolimeru. W celu zapewnienia roślinom optymalnego poziomu wody i tlenu.

Sprzęt może łączyć się z WiFi, oraz jest wyposażony w aplikację na Smartphone Sondy pH (poziom kwasowości wody) / EC (poziom składników odżywczych w wodzie) / poziom napełniania.

sałata z świeżych warzyw

Z Vegidair mamy pewność że warzywa są świeże i zdrowe.

Vegidair to pierwszy zbudowany w ogród ziołowy, który pasuje do twojej szafki kuchenne. Obecnie projektanci znajdują się na etapie wdrażania projektu do produkcji przemysłowej, poszukują funduszy na rozkręcenie tego biznesu.

Komentarze do wpisu (0)

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium