Infolinia 602 790 598
Karty rabatowe

Szanowni Klienci!

W naszym sklepie internetowym posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawianki/Warszawiaka oraz Karty Gdynia Rodzinna mogą uzyskać 5% rabatu na wszystkie produkty.

 

Karta Dużej Rodziny przysługuje wszystkim rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od wysokości dochodu na członka rodziny. Kartę taką można otrzymać, składając odpowiedni wniosek w Urzędzie Miasta lub Gminy swojego miejsca zamieszkania.

Karta Warszawianki/Warszawiaka to dodatkowe przywileje i korzyści dla osób mieszkających i płacących podatki w Warszawie. Karta jest imienna, dlatego może z niej korzystać wyłącznie właściciel. Więcej informacji odnośnie karty można uzyskać w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawa.

Karta Gdynia Rodzinna wydawana jest mieszkańcom miasta Gdynia. Należy zgłosić chęć posiadania Karty Mieszkańca z uprawnieniami Karty Gdynia Rodzinna. Więcej informacji na stronie gdyniarodzinna.pl

Co należy zrobić, aby otrzymać kupon rabatowy?

W dwóch krokach

1. Przed złożeniem zamówienia, prosimy o maila na adres sklepu: kontakt@ogrodolandia.pl z tytułem Karta Dużej Rodziny/ Karta Gdynia/ Karta Warszawianki i Warszawiaka – kupon. W wiadomości prosimy podać numer karty oraz datę ważności zgodnie z posiadanym dokumentem.

2. Po weryfikacji, w wiadomości zwrotnej prześlemy Państwu indywidualny kupon zniżkowy. Kod z kuponu należy wpisać podczas składania zamówienia w sklepie internetowym (patrz zdjęcie poniżej).

 

 

W przypadku pytań lub jakichkolwiek problemów z zamówieniem, prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@ogrodolandia.pl – chętnie odpowiemy!

 

 

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium