Filtruj
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Biokominki to ukłon w stronę działań ekologicznych, które jednocześnie wpływają, na jakość życia. Biokominki dają możliwość bezpiecznego ogrzewania pomieszczeń lub działania na zewnątrz, z wyeliminowaniem dymu, spalin, popiołu czy nieprzyjemnego zapachu. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości biokominki, które służą przez długi czas, zachowując nienaganny stan.

Biokominki

Działanie biokominków

Biokominki podczas spalania ekologicznego paliwa, produkowanego z roślin jednorocznych, wydzielają do atmosfery jedynie wodę i dwutlenek węgla, wpływając jednocześnie na poprawę wilgotności powietrza. Są wygodne w użytkowaniu i obsłudze. Nie potrzebują instalacji kominowej, dostępu do gazu czy prądu. Mogą działać praktycznie w każdej lokalizacji.

Biokominki, z racji różnorodności form, kolorów i przeznaczenia, posiadają udogodnienia, ułatwiające np. ich przestawianie. Większe gabaryty mają, bowiem zamontowane, w dnie kominka, praktycznie niewidoczne kółka. Ich cechą jest również nowoczesny design, który okazuje się dodatkowo ponadczasowy, funkcjonalny i wszechstronny. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz dokładność wykonania sprawiają, że biokominki szczególnie mocno podkreślają wartość lokalizacji, jej prestiż i dobre gusta właścicieli, którzy dbają o środowisko i komfort życia.

Oferowane biokominki są wyselekcjonowaną grupą ogrzewaczy, które powinny zainteresować i spełnić wymagania każdego klienta.

Zalecamy stosowanie biopaliw tylko wysokiej jakości, przeznaczonych specjalnie do biokominków, posiadających odpowiednie atesty i zapewniających bezpieczne, łatwe, bezwonne spalanie oraz ładny żółto - pomarańczowy płomień. Paliwa dostępne są w opakowaniach o pojemności 1 lub 5 litrów.

Biokominki - rodzaje

Nasza oferta biokominków zawiera modele takie jak:

  • biokominki ze stali corten - zostały wykonane z charakterystycznego metalu, który pod wpływem czynników atmosferycznych, nabiera urokliwego, rdzawego nalotu, stanowiącego jego największy urok. Biokominki ze stali corten, to wieloletnia inwestycja w ekologiczny dodatek do przestrzeni zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • biokominki stołowe - są stosunkowo małe, przystosowane do tego, aby ustawić je na stołach oraz innych meblach. Umożliwiają podziwianie płomienia z każdej strony, nawet podczas spożywania posiłku
  • duże biokominki - odgrywają główną rolę, ich rozmiar sprawia, że każdy zwraca na nie uwagę. Umożliwiają obserwowanie płomienia z obu stron lub z jednej, w zależności od modelu

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium