Współpraca

Ogrodolandia nawiąże współpracę z:

  • producentami i importerami architektury ogrodowej i wyposażenia ogrodów
  • projektantami ogrodów
  • architektami wnętrz
  • firmami zajmującymi się pielęgnacją i wykonawstwem ogrodów

Oferujemy pomoc w promocji firmy oraz prowizję za sprzedaż / polecanie oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym programem partnerskim i do kontaktu!

Program partnerski Ogrodolandii - nie tylko dla architektów

Program partnerski jest skierowany przede wszystkim dla osób pracujących w branży ogrodniczej, architektów i projektantów ogrodów. Chętnie nawiążemy współpracę również z producentami i importerami.
Jeżeli nie spełniasz tych warunków, a jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy - skontaktuj się z nami! Rozważymy każdą propozycję.

Na czym polega program partnerski sklepu Ogrodolandia?

Nasz program partnerski polega na polecaniu zakupów w naszym sklepie, rekomendowaniu zakupu produktów bądź umieszczania linków do naszego sklepu.
Jeżeli osoba, której poleciłeś nasz sklep dokona zakupu, otrzymasz przelewem 5-10% wartości zamówienia. Wielkość prowizji jest zależna od kwoty zamówienia.

Jakie profity możemy Ci zaoferować?

Poza przelewem na konto, możemy Ci zaproponować kupony i rabaty na zakupy w naszym sklepie. Za umieszczony link do naszego sklepu na stronie posiadającej dobre statystyki, odwdzięczymy się tym samym.
Możemy również polecać Twoją firmę w mailu, jeżeli Klient szuka firmy, świadczącej wykonywane przez Ciebie usługi.

W jaki sposób otrzymujesz od nas benefity?

Po finalizacji transakcji, dokonujemy przelewu na Twoje konto, na podstawie faktury prowizyjnej. Wystarczy, że Ty albo osoba, której poleciłeś zakupy w naszym sklepie, poinformuje nas o tym.
Pozostałe formy współpracy rozpatrujemy indywidualnie.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Jeżeli prowadzisz własną działalność, masz stronę internetową lub bloga i pomysł na nawiązanie współpracy, skontaktuj się z nami!

Natalia Jurek-Pliszka
telefon komórkowy: 602 790 598
Adres e-mail: partnerzy@ogrodolandia.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium