Ci, którzy posiadają samochód doskonale wiedzą ile w zimie tracą codziennie czasu na odśnieżanie go. Codzienne wcześniejsze wstawanie i skrobanie szyb nie należy do przyjemności, tym bardziej, że na właścicielu domku ciążą też inne obowiązki. Lato też nie jest łaskawe, kiedy promienie słoneczne bez litości nagrzewają wnętrze naszego auta do niemożliwych temperatur. Jedynym rozwiązaniem i na mróz i na upał są garaże. Drewniane garaże, jakie oferujemy są nie tylko ochroną samochodu przed warunkami atmosferycznymi, ale tez stanowią elegancka ozdobę każdego ogrodu.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór garaży:

  • Garaż drewniany bez bramy wjazdowej (którą można dokupić osobno).
  • Garaż drewniany z bramą wjazdową dwuskrzydłową
    • jednostanowiskowy
    • dwustanowiskowy

Zamykany garaż może również pełnić funkcję składziku narzędziowego, gdyż jest przestronny i pomieści wiele więcej niż auto. Opcja dwu stanowiskowa to rozwiązanie rodzinne, dla tych, którzy posiadają w rodzinie dwa auta, lub często goszczą przyjezdnych.

  • Garaż drewniany z bramą dwuskrzydłową i pomieszczeniem gospodarczym, to funkcjonalne rozwiązanie dla tych, którzy oprócz garażu potrzebują też pomieszczenie gospodarcze do składowania np. narzędzi, łopaty do odśnieżania, czy roweru lub motocykla.
  • Garaż drewniany w formie wiaty – wiata garażowa Blanca, to dwa miejsca parkingowe, które chroni dach wykonany z deski profilowanej. Taka opcja jest połączeniem wszystkiego tego, co potrzebne jest w ogrodzie: miejsc garażowych i składziku, w którym można przechowywać narzędzia bądź inne rzeczy potrzebne w domu i w grodzie.

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium