Kuchnie ogrodowe to wyposażenie tarasu obowiązkowe w ogrodzie miłośnika gotowania i nie tylko. Kuchnia ogrodowa pozwala wygodnie wypoczywać, stwarza możliwość szybkiego i wygodnego przygotowania posiłków na świeżym powietrzu. Kuchnie na taras można dopasować do swoich potrzeb, wybierając jeden lub kilka modułów. Możliwość ich szybkiego i prostego łączenia powoduje, że stają się bardzo funkcjonalne.

Solidna konstrukcja kuchni do ogrodu jest wykonana ze stali lub aluminium, która stanowi mocną i trwałą podstawę. Sposób wykończenia zależy od indywidualnej decyzji, dlatego kuchnia tarasowa łatwo dopasuje się do każdej przestrzeni.

Funkcjonalność i wygoda kuchni ogrodowych

Funkcjonalność i wygoda jaką oferuje kuchnia ogrodowa powoduje, że szybko znajdzie swoich miłośników, a także stanie się towarzyskim centrum tarasu. Możliwość wygodnego i bezpiecznego przygotowania smacznych posiłków w warunkach ogrodowych, to marzenie wielu miłośników relaksu w ogrodzie.

Na blacie kuchni można kroić warzywa i przygotowywać potrawy na grilla, są także moduły wyposażone w zlew, w którym można od razu zmywać brudne naczynia. Dodatkowo funkcjonalne półki pozwalają na przechowywanie naczyń.

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium