Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Chmura tagów
Promocje
Zestaw 4 szt. donic z ornamentem Classic L
Zestaw 4 szt. donic z ornamentem Classic L
1 316,00 zł 1 250,00 zł
szt.
Duża donica Mercury niebieska
Duża donica Mercury niebieska
547,46 zł 497,46 zł
szt.
Krzesełko dziecięce ARIEL
Krzesełko dziecięce ARIEL
40,00 zł 20,00 zł
szt.
Stolik dziecięcy ARIEL
Stolik dziecięcy ARIEL
160,00 zł 100,00 zł
szt.
Ogrodowy hoker Lido z oparciem
Ogrodowy hoker Lido z oparciem
335,00 zł 200,00 zł
szt.
Stolik Nardi POP mały
Stolik Nardi POP mały
225,00 zł 150,00 zł
szt.
Kwadratowy stół Clip X z ozdobnym blatem
Kwadratowy stół Clip X z ozdobnym blatem
700,00 zł 500,00 zł
szt.
Komplet ogrodowy - stół Alloro i krzesła Palma
Komplet ogrodowy - stół Alloro i krzesła Palma
4 600,00 zł 3 000,00 zł
szt.
Fotel Nardi ARIA
Fotel Nardi ARIA
840,00 zł 500,00 zł
szt.
Klasyczny zestaw mebli dla dwojga Vallmo
Klasyczny zestaw mebli dla dwojga Vallmo
5 900,00 zł 3 900,00 zł
szt.
Stolik do restauracji Spritz
Stolik do restauracji Spritz
325,00 zł 200,00 zł
szt.
Livi – nowoczesne ściany kwietne na balkon i do domu 0
Livi – nowoczesne ściany kwietne na balkon i do domu

Mało jest wnętrz, w których nie ma w ogóle kwiatów. Niektóre pomieszczenia mają ograniczone możliwości ekspozycji roślinności. Nie raz niemożliwa jest uprawa ziół np. na kuchennym parapecie. Wszystkim przeciwnością wychodzi naprzeciw Livi.

Co daje nam Livi?

Livi powstały głównie dla poprawienia jakości i estetyki życia. To wszechstronne osłonki na doniczki, umożliwiające sadzenie roślin w dwóch płaszczyznach. Stwarza to możliwość zbudowania pionowych ogrodów, nawet na niewielkich, ograniczonych przestrzeniach. Dzięki Livi można zbudować ogrody ziołowe na kuchennym oknie, odpowiednio dobranymi roślinami urozmaicić przestrzeń nawet niesprzyjającą roślinności sadzonej w tradycyjny sposób. To produkt nieoceniony w domu, biurach, bankach. Sprzedawany jest w bogatej gamie kolorystycznej. Jego niestandardowy wygląd sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. Przez to najmłodsi nie tylko mają możliwość przebywania w estetycznym otoczeniu, ale również mogą uczestniczyć w wielu zajęciach edukacyjnych, bazujących na stworzonych dzięki Livi ogrodach.

Jak używać Livi?

Konstrukcja Livi inspirowana jest naturą. Stąd, ich cztery ramiona zaopatrzone są w podkładki mikroprzylepiające, dzięki którym można je zamontować do wszelkich gładkich powierzchni pionowych, głównie szyb i szafek. Kolorowe osłonki mieszczą w sobie niewielkie doniczki, które można w każdej chwili wyciągnąć. To znacznie ułatwia zachowanie estetyki utworzonej kompozycji i sprawną wymianę roślin. Ponadto, z wewnętrznej doniczki spływa woda, której nadmiar krótko zalega na dnie obudowy Livi. Dzięki temu powstaje zbiornik na wodę, umożliwiający ograniczone podlewanie roślin.

osłonki livi

Livi wykonane są z innowacyjnego materiału nanotechnologicznego stworzonego w Japonii. Końcowy montaż produktu odbywa się jednak w Kalifornii. Sprawia to, że doniczki są niezwykle odporne na działanie związków chemicznych, promieniowanie UV, uderzenia, wodę, a nawet wysokie i niskie temperatury.

Livi to nie tylko osłonki na doniczki

Zanim powstała ostateczna wersja Livi, grupa projektantów przetestowała 32 różne produkty. Ostatecznie, w rozgrywce, pozostało kilka prototypów, którym dobrano odpowiednie kolory. Z nich wyłoniono wersję Livi, którą, na razie, można kupić poza granicami kraju.

Livi to produkt u którego, podczas projektowania, realizowano wizję doświadczonych hodowców, projektantów krajobrazu i architektów. Każdy starał się odpowiedzieć na pytanie, jak w jednym produkcje pogodzić, zdawałoby się, różne koncepcje i potrzeby. Dążono do osiągnięcia nieograniczonych możliwości, przekształcenia rośliny w coś znacznie bardziej innowacyjnego, niż zespół doniczek na parapecie. Duże znaczenie miał odzew potencjalnych klientów testujących przekazane prototypu. To oni, ostatecznie, wyłonili wersję Livi. Twórcy chcieli bowiem skupić się głównie na potrzebach użytkowników. To im chcieli poprawić standardy życia w domu, czy w miejscu pracy.

livi na tafli szkła

Czy na polskim rynku jest odpowiednik Livi?

To pytanie zadałeś zapewne na samym początku artykułu. Znamy na nie odpowiedź i z przykrością musimy stwierdzić, że to ultranowoczesne urządzenie jeszcze nie jest dostępne na polskim rynku akcesoriów ogrodniczych i doniczek. Obserwujemy jednak ruchy krajowej konkurencji. Niewykluczone, że ta wyjątkowa osłonka niedługo znajdzie się w naszych domach. Na pewno będziemy o tym informować.

Komentarze do wpisu (0)

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium