
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Donica metalowa corten Largo 7
Opis
Donica metalowa Largo 7 została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami - łączy minimalizm, trwałość i funkcjonalność. Ciepła kolorystyka i dynamiczny design, doskonale komponują się z ogrodem, czy przestrzenią miast. Donica niejednokrotnie została doceniona przez architektów, deweloperów, czy zarządców zieleni. Zmieniający się w czasie odcień donicy sprawia, że nie jest ona statycznym elementem przestrzeni.
Parametry techniczne donicy metalowej Largo 7:
Wymiary donicy metalowej Largo 7:
- waga 68 kg
- długość 180 cm
- szerokość 60 cm
- wysokość 60 cm
- pojemność 648 l
Tworzywo wykonania donicy metalowej Largo 7:
- stal corten
Kolorystyka donicy metalowej Largo 7:
- kolorystyka donicy jest zgodna ze specyfikacją stali corten, będzie więc miała rdzawy odcień, zmienny w czasie użytkowania, uzależniony od warunków zewnętrznych, jakie panują w otoczeniu donicy
Ważne! Donice wyjeżdżają w stanie surowym - tzn. z ich powierzchnia przypomina zwykłą, czarną stal.
Następnie proces tworzenia się powłoki trwa od 2 tygodni do 3 miesięcy - w zależności od warunków panujących w najbliższym otoczeniu.
Ostatecznie powłoka na przestrzeni 40 lat będzie zmieniała lekko barwę - chyba, że w którymś z etapów zostanie zabezpieczona impregnatem, natomiast najczęściej powłoka pozostawiona jest procesowi natury.
Donica metalowa Largo 7 z powodzeniem może uchodzić za małe dzieło sztuki - a właściwie średnie, jeżeli brać pod uwagę jej pojemność. Donica ma kształt prostokąta. Jest dostępna również w innych wymiarach, dzięki czemu, łącząc kilka sztuk, można stworzyć bardzo atrakcyjną kompozycję. Donica została wykonana z nowoczesnej stali corten. Tworzywo to pozwala podkreślić naturalny charakter przestrzeni, ciepła barwa jest doskonałym tłem dla zielonych liści. Donica metalowa Largo 7 bardzo dobrze komponuje się ze stylem rustykalnym, loftowym, modernistycznym, czy nowoczesnym.
Donica metalowa Largo 7 charakteryzuje się przede wszystkim ogromną trwałością - co pozwala użytkować ją przez wiele lat, bez konieczności impregnacji, czy jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych. Jedynie elementy donicy na stałe zakotwiczone w gruncie, betonie, czy żwirze ( tam gdzie zalega woda), mogą być zabezpieczone impregnatami antykorozyjnymi. Stal corten tworzy na swojej powierzchni nieprzepuszczalną warstwę dekoracyjnego osadu, który chroni metal przed korozją wewnętrzną i jego utlenianiem. Dodatkowo osad, w zależności od czynników atmosferycznych, może zmieniać swój kolor, dzięki czemu ogród będzie zaskakiwał.
Wysoka jakość donicy przejawia się również w trosce o posadzone w niej rośliny - w jej dnie wywiercone są otwory, które mają odprowadzać nadmiar wody opadowej. Warto również, dla wrażliwszych roślin, wykonać izolację ze styropianu.
Opinie o produkcie (1)
poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl
Zuzanna
Dokładnie to, czego się spodziewałam. Dziękuję za kontakt i przesyłkę!