Zestaw LEMANS (technorattanowy, stół i 6 krzeseł)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 10 400,00 zł 10400.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Brafab
Kod produktu: 6AA9-140F0

Opis

Zestaw stołowy LEMANS z aż 6 krzesłami, w pięknym naturalnie prezentującym się kolorze rustykalnym, poduszki są w kolorze beżowym. Odcień rustykalny jest połączeniem kolorów brązowego i szarego.

Wyjątkowo przestronny i elegancki komplet obiadowy Lemans, składający się ze stołu o średnicy 160 cm i 6 krzeseł z podłokietnikami i poduszkami na siedziskach. Stół ma blat pokryty przeźroczystym szkłem. Komplet dostępny w kolorze naturalnym. Do kompletu można dokupić dodatkowe krzesła Lemans.

Wymiary zestawu stołowego LEMANS z okrągłym stołem i 6 krzesłami:

Stół okrągły LEMANS

  • Średnica: 160 cm
  • Wysokość: 74 cm

Krzesło z podłokietnikami LEMANS

  • Szerokość: 60 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 95 cm

Zobacz komplet rustykalny LEMANS na filmie

Kolekcja Lemans w odcieniu naturalnego rattanu to ponadczasowe, oryginalne meble ogrodowe, które mogą zdobić nie tylko ogród i taras, ale także wnętrze domu. Ciepła kolorystyka mebli, wygoda i elegancja to główne cechy tej linii. Najwyższa jakość wykonania, naturalność, starannie wykonana plecionka technorattanowa.

Z serii Lemans dostępne są także inne meble: komplet wypoczynkowy i stoliki kawowe oraz narożnik, które zebrane w całość mogą stworzyć spójny kącik wypoczynkowy w ogrodzie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium