Masz pytania? Zadzwoń 602 790 598

Regał na drewno Ofyr z zamykaną półką

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 7 859,00 zł

Cena regularna:

7859.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:





ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: OFYR
Kod produktu: WS-100-WSB-100-WS-200-WSB-200-WS-300

Opis

Regał na drewno Ofyr z zamykaną półką to solidna konstrukcja, dzięki której drewno ogrodowe będzie uporządkowane, a w całości będzie stanowić ozdobę aranżacji. Regał ze stali corten, jest bardzo wytrzymały i atrakcyjny - mocne półki są pojemne i praktyczne. Na wysokim regale można estetycznie poukładać drewno, które wprowadzi harmonię i ład do aranżacji.

Regał na drewno Ofyr z zamykaną półką, jest obowiązkowym wyposażeniem ogrodu, w którym korzysta się z drewna kominkowego. Solidna konstrukcja pozwoli zapanować nad chaosem, który zwykle panuje w składziku na drewno. Półki pomieszczą sporo drewna, które będzie łatwo dostępne. Stelaż prezentuje się atrakcyjnie i stanowi prawdziwą dekorację ogrodu.

Regał na drewno Ofyr posiada praktyczną, zamykaną półkę. Doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju niezbędne narzędzia i gadżety.

Regał na drewno Ofyr występuje w trzech rozmiarach oraz w dwóch kolorach do wyboru.

Parametry techniczne regału na drewno Ofyr z zamykaną półką:

Dostępne wymiary regału na drewno Ofyr z zamykaną półką:

Wymiary regału Ofyr 100:

  • wysokość: 215, 6 cm
  • szerokość: 45 cm
  • długość: 100 cm
  • grubość ścian bocznych: 0, 3 cm
  • waga: 91, 5 kg
  • pojemność 1 m3 drewna

Wymiary regału Ofyr 200:

  • wysokość: 215, 6 cm
  • szerokość: 45 cm
  • długość: 200 cm
  • grubość ścian bocznych: 0, 3 cm
  • waga: 164 kg
  • pojemność 2 m3 drewna

Wymiary regału Ofyr 300:

  • wysokość: 215, 6 cm
  • szerokość: 45 cm
  • długość: 300, 9 cm
  • grubość ścian bocznych: 0, 3 cm
  • waga: 231, 6 kg
  • pojemność 3 m3 drewna

wymiary schowka na drewno Ofyr

Dostępna kolorystyka regału na drewno Ofyr z zamykaną półką:

  • czarny
  • corten

Tworzywo wykonania regału na drewno

  • stal corten - materiał o podwyższonej odporności na negatywne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, wilgoć, zmienną temperaturę oraz uszkodzenia, z biegiem czasu zmienia swój odcień, nabierając charakterystycznej, rdzawej barwy

Regał ogrodowy na drewno został starannie zaprojektowany przez holenderską firmę OFYR, która słynie z produktów unikatowych i bardzo funkcjonalnych.

Regał ułatwia zapanowanie nad ułożeniem drewna - drewno będzie przechowywane w sposób bezpieczny i łatwo dostępny. Regał może być z powodzeniem ustawiony w bardziej eksponowanym miejscu, ponieważ prezentuje się bardzo dekoracyjnie.

Tworzywo jakie wykorzystano do jego konstrukcji to solidna stal. Odporna na czynniki atmosferyczne, jak też wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Regału nie trzeba impregnować, a wszelkie zabiegi porządkujące wykonuje się łatwo i szybko. Dodatkowy element zabezpieczający, stanowią wsporniki na plecach regału, które stabilizują całą bryłę. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów OFYR w naszym sklepie.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium