Infolinia 602 790 598

Producent oryginalnych mebli ogrodowych Egoe

Producent mebli ogrodowych Egoe specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości wyposażenia ogrodów, kawiarni, restauracji, jak również przestrzeni hotelowych. Firma zapoczątkowała swoją działalność lata temu. Pewnego letniego wieczoru paczka wykwalifikowanych przyjaciół projektantów czeskiej spółki mmcité, poszukiwała mebli do ogrodu i na taras. Miały one spełniać zaledwie kilka kryteriów jakościowych. Powinny być wytrzymałe oraz designerskie, natomiast z pozoru proste wymagania nie były możliwe do sprostania. Na rynku dostępne były już meble ogrodowe, które od wielu sezonów reprezentowały wciąż powtarzalną estetykę, która nie była czymś wyjątkowym i spełniającym oczekiwania.

Początki producenta mebli ogrodowych Egoe

Od samego początku przedstawiciele czeskiej spółki mmcité posiadali duże doświadczenie w projektowaniu małej architektury miejskiej. Dlatego też postanowili założyć własną markę, odpowiadającą im potrzebom oraz przyszłych nabywców ich produktów. Celowość ich działania nie była ukierunkowana tylko na design, ale również na dyskrecję i wyrafinowaną architekturę adekwatną do najbliższego otoczenia. 

Meble Egoe - poznaj ich urok

Każdy mebel ogrodowy od Egoe projektowany jest indywidualny sposób tak, aby stał się integralną częścią otaczającej go przestrzeni. Już na etapie powstawania koncepcji w pierwszej kolejności brana pod uwagę jest praktyczność w parze z jakością. Stało się to jak najbardziej możliwe, ponieważ wieloletnie doświadczenie z projektowania architektury do przestrzeni publicznej, pozwoliło zrealizować zamierzone cele. Głównym celem producenta mebli ogrodowych Egoe jest łączenie przestrzeni i mebli z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie ułatwia producentowi Egoe odkrywanie nowych kształtów, form, zmieniając tym samym stereotypy. Solidne, wytrzymałe i efektowne meble Egoe można bez obaw ustawić w dowolnym miejscu, wedle własnych potrzeb i upodobań. Niezależnie od panującej pogody i pory roku.

Asortyment producenta mebli ogrodowych Egoe

Czeski producent mebli ogrodowych Egoe wytwarza swoje produkty w zakładzie produkcyjnym w Bílovicach, w małej wiosce na południu Moraw, bez wykorzystywania półproduktów pochodzących z odległych zakątków Azji. Sam proces produkcyjny został odpowiednio zoptymalizowany oraz ukierunkowany na jakość. W efekcie końcowym powstają kolekcje, które starzeją się z klasą. Meble ogrodowe firmy Egoe mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie wraz z historiami, które się z nimi wiążą. W fabryce znajduje się również siedziba biura projektowego. Większość rynkowych konkurentów opiera swoje wyroby na zarysach pochodzących od projektantów zewnętrznych - w Egoe projekty są tworzone w firmowych kuluarach. Dzięki temu wszelkie detale zostają dopracowane na miejscu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium