Wiata samochodowa ze schowkiem MARGARET (512x416 cm)

Dostępność: brak towaru
Cena: 6 150,00 zł 6150.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ogrodolandia
Kod produktu: 2840-96631

Opis

Duża wiata samochodowa ze schowkiem narzędziowym to pomysłowy sposób na połączenie miejsca parkingowego na samochód z jednoczesnym pomieszczeniem do przechowywania przydatnych narzędzi lub przedmiotów. Zadaszenie ogrodowe wyposażone w schowek, doskonale sprawdzi się na wiele sposobów. Drewniana, solidna konstrukcja zapewnia satysfakcję z użytkowania przez wiele lat, a możliwość decydowania o sposobie wykończenia wiaty gwarantuje zadowolenie z jej wyglądu. Najwyższa jakość, funkcjonalność i estetyczne wykonanie - a to wszystko w jednym produkcie.

W wersji podstawowej wiata jest zaimpregnowana ciśnieniowo na kolor zielony.

Parametry techniczne wiaty samochodowej ze schowkiem Margaret:

Wymiary wiaty garażowej ze schowkiem:

Obiekt dostępny jest w jednym wymiarze:

 • zewnętrzne wymiary wiaty z dachem: 512 mm x 416 mm x 2700 mm
 • zewnętrzne wymiary wiaty bez dachu: 4780 mm x 3890 mm x 2150 mm

Wykonanie wiaty Margaret ze schowkiem:

 • konstrukcja została wykonana w całości z drewna świerkowego. Grubość belki wynosi 90 mm.

Impregnacja wiaty garażowej ze schowkiem Margaret:

 • wiata jest dostarczana zaimpregnowana ciśnieniowo na kolor zielony
 • impregnat zabezpiecza drewno przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych

Konstrukcja dachu drewnianej wiaty Margaret ze schowkiem:

 • konstrukcja dachu wykonana jest z drewna świerkowego
 • pokrycie dachu profilowaną płyta PVC
 • kształt dachu jednospadowy

Dodatkowe wyposażenie drewnianej wiaty Margaret:

 • montaż

Dostawa i montaż drewnianej wiaty samochodowej Margaret:

 • produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu
 • aby wiata służyła we właściwy sposób przez wiele lat i aby jej prawidłowy montaż był możliwy, należy przygotować wyrównane, utwardzone podłoże, na przykład z kostki brukowej, płyt betonowych lub w przypadku montażu wiaty na gruncie, należy przygotować stopy betonowe z kotwami
 • oferujemy jako wariant dodatkowy usługę montażu, wykonaną przez doświadczonych pracowników.

Wiata samochodowa Margaret ze schowkiem do przechowywania jest pomysłowym sposobem na aranżację ogrodu. Obszerne zadaszenie, wyposażone w funkcjonalny schowek, może być wykorzystane na wiele sposobów np. jako zadaszenie na samochód i schowek na narzędzia samochodowe, jako wiata rekreacyjna i schowek na grill i leżaki, jako wiata na sprzęty ogrodowe, drewno, rowery, narzędzia ogrodowe.

Konstrukcja wiaty garażowej została wykonana z drewna świerkowego o grubości belek 90 mm. Dziewięć solidnych belek podpiera jednospadowy dach. Konstrukcja dachu to belki, które zostały pokryte profilowaną płytą PVC. Powierzchnia pod zadaszeniem została funkcjonalnie podzielona na umowne strefy - na jednym z krótszych boków zbudowano prostokątny schowek, pozostała część to swobodna, ograniczona tylko filarami przestrzeń. Dzięki takiemu funkcjonalnemu układowi wiaty, łatwo i wygodnie jest ją użytkować.

Wiata Margaret jest dostarczana jako produkt zaimpregnowany ciśnieniowo na kolor zielony. Impregnacja drewna wpływa nie tylko na jego walory dekoracyjne, ale także zwiększa odporność drewna na wpływ czynników atmosferycznych. Impregnat tworzy barierę dla wilgoci czy oddziaływania czynników zewnętrznych, dlatego udaje się spowolnić lub zatrzymać biologiczną korozję drewna, a regularna impregnacja zapewnia wieloletnią trwałość drewna i jego doskonały wygląd.

Wiata Margaret dostarczana jest w formie do samodzielnego montażu. Aby właściwie wykonać budowę wiaty należy wyposażyć się w niezbędne sprzęty i narzędzia i zorganizować kilka osób do pomocy. Prawidłowy montaż ma znaczący wpływ na wygodę użytkowania wiaty, dlatego jest to proces bardzo ważny i nie należy go ignorować, dlatego jeżeli nie czują się Państwo na siłach podołać temu zadaniu, proponujemy skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy sprawnie, dokładnie i prawidłowo wykonają montaż wiaty w ogrodzie.

Wiata Margaret łączy w sobie to co najlepsze w architekturze ogrodowej: trwałe i naturalne tworzywo, piękny wygląd i funkcjonalność. Dodatkowo połączenie wiaty z miejscem do przechowywania jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem dla każdego domu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium