Łóżka ogrodowe to chyba najbardziej komfortowe rozwiązanie, jakie można sobie wyobrazić. Rozstawione wśród zieleni, kwitnących kwiatów, pod pachnącymi drzewami owocowymi, pozwalają na nieziemski relaks i ukojenie nerwów.

Ogrodolandia poleca Państwu takie łóżka ogrodowe:

  • Łóżko z technorattanu jednoosobowe. Łóżko to zawdzięcza swoją wygodę miękkiemu i grubemu materacowi, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i daje mu dokładne podparcie. Stelaż łóżka wykonany jest z trwałego technorattanu, którego najważniejszą cechą jest trwałość i odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W czasie niepogody wystarczy tylko schować pod dach materac, a łóżko, nawet na deszczu nie zmieni swojej formy ani koloru.
  • Łózko z technorattanu dla dwóch osób. A czemu się ograniczać? Jeśli wśród domowników jest więcej osób lubiących letnie wylegiwanie się na słońcu, wystarczy w swoim ogrodzie postawić łóżko dwuosobowe. Czytanie ulubionej książki w towarzystwie też może być miłym zajęciem. Równie wygodne i komfortowe, co łóżko jednoosobowe, jednak o tyle praktyczniejsze, że oparcia można podnieść z obu stron łóżka. Może więc posłużyć nie tylko w trakcie opalania, ale też w czasie przyjacielskich ploteczek twarzą w twarz.

Łóżka ogrodowe pasują do tych wszystkich ogrodów, w których panuje spokój i sielska atmosfera. Po sezonie z powodzeniem można je wstawić do pokoju dziennego, jako mebel typowo domowy. A może masz w swoim domu ogród zimowy? Wstawienie do niego tego komfortowego łóżka pozwoli na wspomnienie letnich dni.

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium