Donice z systemem nawadniania umożliwiają kompleksową pielęgnację posadzonej rośliny, dbając o jej prawidłowe nawodnienie. Zastosowana technika nawadniająca sprawia, że roślina pobiera taką ilość wilgoci, jaką aktualnie potrzebuje. Dzięki czemu ryzyko przelania jest minimalizowane, a roślina rośnie zdrowo i dorodnie.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór donic z systemem nawadniania, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje odpowiedni model do rośliny, jak i pozostałych dodatków dekoracyjnych.

Zalety donic z systemem nawadniania

Donice z systemem nawadniania posiadają wiele praktycznych cech oraz zalet. W zależności od rodzaju i wielkości donicy, roślina nawadnia się sama aż do 12 tygodni, a to dzięki zbiorniczkowi na wodę w niej umieszczonemu i warstwie separującej, dzięki której roślina pobiera tylko odpowiednią dla siebie ilość wody. Systemy nawadniające zaopatrzone są w mierniki poziomu wody, dzięki czemu zawsze wiadomo kiedy trzeba ją uzupełnić.

Proponujemy szeroki asortyment donic z systemem nawadniania m.in. donice Lechuza, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale też niebanalnym designem. Tego typu donice doskonale wyglądają w pomieszczeniach oraz na tarasach i niewielkich balkonach. W ogrodach również spełniają swoją funkcję utrzymania roślin w dobrej kondycji, zachwycając przy tym swoim wyglądem. Dzięki specjalnemu odprowadzeniu wody deszczowej - system korzeniowy rośliny, nie zgnije od jej nadmiaru.

Donice z systemem nawadniania

Donice z systemem nawadniania sprawia, że znajdą zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu i ogrodzie oraz pozwolą na dowolną ich aranżację.

Donice z systemem nawadniania, to propozycja dla osób, które często wyjeżdżają lub po prostu zapominają o podlewaniu roślin.

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 602 790 598 kontakt@ogrodolandia.pl

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium