Donice rattanowe zachwycają od zawsze. Naturalny materiał, z którego są wykonane sprawia, że mają szerokie zastosowanie. Naturalny wygląd donic pozwala na ustawienie ich w ogrodach, w których najważniejsza jest przyroda i zieleń, gdzie nie chcemy wprowadzać elementów twardych, surowych, chłodnych. Rattan idealnie wkomponuje się w otaczającą roślinność i nie zakłóci ostrą formą spokojnego wystroju ogrodu a przy tym delikatnie podkreśli piękno przyrody.

Proponujemy Państwu następujące donice rattanowe:

  • Donice do domu - postawione na okiennym parapecie upiększają pomieszczenie i cieszą oko. Mogą też posłużyć, jako osłonka do roślin ustawionych na podłodze. Zastosowanie różnych wielkości donic pozwala na dowolną aranżację, a tym samym na wyeksponowanie każdej rośliny z osobna.
  • Donice do ogrodu - odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i wytrzymałość donic rattanowych to ich główne zalety. Naturalny materiał nie odbarwia się i nie traci swojej pierwotnej formy nawet pod wpływem wilgoci czy palącego słońca. Wielość wzorów i rozmiarów pozwala na zaprojektowanie wymarzonego ogrodu, z wymarzoną roślinnością w roli głównej.

Rattan ma niemal nieograniczone możliwości, gdyż można z niego utworzyć donice o wielu kształtach i różnorodnych rozmiarach.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium