Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Każdy z nas lubi prywatność. Niezależnie od tego jak bardzo lub jak mało towarzyscy jesteśmy, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, chwili z dala od świata. Mając domek z ogródkiem, sam dom stwarza takie możliwości. Zazwyczaj, choć trochę oddalony od sąsiadów sprawia, że czujemy się nieco odizolowani. Mamy swój azyl. Zastosowanie na działce ogrodzenia pozwala na jeszcze większe poczujcie niezależności i zachowanie prywatności. Ogrodzenie chroni nas przed wścibskim spojrzeniami przechodniów oraz zasłania niedoskonałości otaczającego nas świata.

Ogrodolandia poleca następujące ogrodzenia:

  • Ogrodzenia typu parawan - parawan kojarzy się zazwyczaj z damskim pokojem lub gabinetem lekarskim. Za parawanem się przebieramy, parawanem oddzielamy przestrzeń mającą inne przeznaczenie. Zastosowanie go w ogrodzie nabiera nowego znaczenia. Dzięki niemu możemy wyznaczyć wiele zakątków, wydzielić teren do zabawy, ogrodową jadalnię czy strefę odpoczynku. Ochroni przed wiatrem, kiedy chcemy odpocząć na leżaku oraz zabezpieczy rośliny przed jego niekorzystnym wpływem. Wykonanie z naturalnego tworzywa, jakim jest wiklina pozwala na idealne wkomponowanie go w otaczającą przyrodę, jednocześnie zapewniając długą jego żywotność.
  • Maty technorattanowe to nowoczesne rozwiązanie nie tylko do nowoczesnych ogrodów. Wytrzymały materiał, z jakiego są wykonane gwarantuje, że będą nas cieszyły długie lata w niezmiennej formie. Sprawdzają się zarówno jako osłona na siatkę ogrodzeniową ale też jako osłona na balustradę balkonu, a to dzięki temu, że możliwe jest docięcie ich na dowolnie wybrany rozmiar.

A co jeśli nie mamy ogródka i co rano popijamy kawę na balkonie, który co chwila mija jakiś przechodzień? Nic prostszego. Wystarczy zastosować odpowiednią matę, która dostępna jest w dowolnych rozmiarach i wielu kolorach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl